HAKKIMIZDA

ERK HUKUK

ERK HUKUK

AVUKATLIK HUKUKİ DANIŞMANLIK VE ARABULUCULUK BÜROSU

 

ERK Hukuk Bürosu 1994 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden beri sürekli çalışma alanlarını ve yetkinliğini arttırıp geliştirerek, çağın ve teknolojinin getirdiği yeni yaşam koşullarına uygun hukuki yardım ve danışmanlık hizmetleri vermiş ve vermeye devam etmektedir. Deneyimli ve disiplinli ekip ile her zaman danışanların ve müvekkillerinin menfaatlerini hukuk ve etik kuralları çerçevesinde azami düzeyde gözetmiş olan ERK Hukuk Bürosu, çalışma hayatı boyunca hukukun doğru ve zamanında uygulanmasını amaç edinmiştir. Bu amaç çevresinde, öncelikli olarak müvekkillerine verdiği danışmanlık hizmetleri ile hukuki sorunların oluşmaması için önlem alınmasını, oluşan sorunların ise uzlaşı ile neticelenmesini ve tarafların mevcut ilişkilerinin sürdürülebilirliğini ilke edinmiştir. Yargı sürecine intikal eden uyuşmazlıklarda hukukun her alanında uzmanlığı bulunan mesai arkadaşları ile hizmet vermektedir.

 

Çalışma hayatı boyunca en büyük değer yargısı güven ve her zaman hesap verebilir ölçüde şeffaflık olan ERK Hukuk Bürosunun tüm ekip üyeleri öğrencilik hayatından itibaren büro ile tanışmış ve mezuniyetin akabinde mesleki staj eğitimlerini ERK Hukuk Bürosunda tamamlayarak ekibe dahil olmuşlardır. Bu çerçevede ekipteki tüm çalışma arkadaşları aynı çalışma ahlakı ile yoğrulmuş ve mesleki etik ve ahlak kurlarını silsile halinde birbirlerine aktarmış ve aktarmaktadır.

 

ERK Hukuk Bürosu; deneyimli ve özverili geniş kadrosuyla, yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişilere ve kamu kurum ve kuruluşlarına en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda arabuluculuk hizmetleri de sunan Erk Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu: ticaret, iş ve tüketici hukuku alanlarında dava şartı ve ihtiyari olarak uzman arabuluculuk hizmetleri vermektedir. Ayrıca belirtilen uzmanlık alanlarının yanı sıra büromuzda arabuluculuğa elverişli tüm alanlarda ihtiyari arabuluculuk hizmeti verilmektedir. 

 

Kuruluşundan günümüze Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Borçlar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tipik-Atipik Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk, Eşya Hukuku, Miras Hukuku, İcra ve iflas Hukuku, Bilişim Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.

 

1994 yılından beri hukuk alanında her türlü mesleki faaliyetleri sürdüren ERK Hukuk Bürosu gerek kurumsal gerekse bireysel sayısız kişi ve kuruma hizmet vermiş ve halen vermeye devam etmektedir. Müvekkillerimiz bölümünde yer verilen YAPI VE KREDİ BANKASI, T.C. HALİÇ ÜNİVERSİTESİ, KOÇFİNANSMAN A.Ş., TMSF, TT MOBİL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş., TTNET A.Ş., GÜNTAY GIDA PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., HETTAF EĞİTİM KURUMLARI İNŞAAT İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ., YENİ YAPI İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş., HALİÇ FUARCILIK VE ETKİNLİK HİZMETLERİ A.Ş., HALİÇ GURME GIDA VE TURİZM İŞLETMELERİ A.Ş., HALİÇ KONGRE MERKEZİ İŞLETMELERİ A.Ş., PİA SAHNE TEKNOLOJİLERİ A.Ş., PİTEKS TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., KUZEY KONSTRÜKSİYON MONTAJ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., EDİZ DERELİ DEĞERLİ TAŞLAR VE MÜCEVHERAT TİC. LTD. ŞTİ., MAY DEMİRLİ İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ., uzun yıllardan beri avukatlık hizmeti verilen ve halen aynı hizmetin verilmeye devam ettiği başlıca müvekkillerdir.


OFİS BİLGİLERİ

VERGİ DAİRESİ : KAĞITHANE VERGİ DAİRESİ
VERGİ NUMARASI :1890202605